Stejar Davos maro trufa – H3133 ST12 – 18 mm – Pal Melaminat EGGER
531.00lei TVA inclus
COD SKU H3133-12-18
ID 3528
Achiziționarea produselor este condiționată de serviciile Johanes Qualitat.
✅ Proiectare 3D
✅ Debitare
✅ Aplicare Cant ABS (Căntuire)
✅ CNC
* Clienții care doresc să achiziționeze doar produse (fără servicii incluse) sunt rugați să se adreseze partenerului nostru Wooden Technic Prodimpex.
DESCRIERE PRODUS
Stejar Davos maro trufa H3133 ST12 se bazează pe o nuanță caldă de maro. Aceasta prezintă o varietate de nuanțe de culori, de la elemente foarte închise, aproape negre, la versiuni de pori deschise. Astfel, H3133ST12 se potrivește foarte bine în diferite combinații, în special cu culori uni deschise și alb.
INFORMAȚII PRODUS:
| LUNGIME | 2800 mm |
|---|---|
| LĂȚIME | 2070 mm |
| GROSIME | 18 mm |
INFORMAȚII PRODUS
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Producator | EGGER |
| Dimensiune | 2800×2070 mm |
| Grosime | 18 mm |
| Structură | ST12 |


















