MDF – MAT – 736 – Soft Touch Albastru Ocean – 2800x1220x18mm – AGT
448.41lei TVA inclus
COD SKU 736-MAT-18
ID 15380
Achiziționarea produselor este condiționată de serviciile Johanes Qualitat.
✅ Proiectare 3D
✅ Debitare
✅ Aplicare Cant ABS (Căntuire)
✅ CNC
* Clienții care doresc să achiziționeze doar produse (fără servicii incluse) sunt rugați să se adreseze partenerului nostru Wooden Technic Prodimpex.
DESCRIERE PRODUS
MDF MAT 736 Soft Touch Albastru Ocean de la AGT aduce o eleganță subtilă și o notă sofisticată în designul mobilierului la comandă. Această placă de MDF mată, cu o nuanță plăcută de albastru deschis, adaugă un aspect rafinat și contemporan în spațiul în care este utilizată. Spre deosebire de decorurile anterioare, acesta prezintă o finisare mată care oferă o atingere plăcută și o senzație de confort. Suprafața mată adaugă o textură subtilă acestui decor, creând un aspect vizual liniștitor și autentic. Cu nuanța sa delicată de albastru deschis, acest decor aduce o notă de calm și serenitate în interiorul casei tale. Este o culoare versatilă, potrivită pentru diferite stiluri și culori, aducând o atmosferă liniștită și plăcută.
PREȚUL ESTE VALABIL DIN 01.02.2025
INFORMAȚII PRODUS
| Producator | AGT |
|---|---|
| Culoare | Albastru |
| Dimensiune | 2800×1220 mm |
| Grosime | 18 mm |
| Structură | MAT |
INFORMAȚII PRODUS
| LUNGIME | 2800 mm |
|---|---|
| LĂȚIME | 1220 mm |
| GROSIME | 18 mm |















