Stejar Hunton inchis – H2033 ST10 – 18 mm – Pal melaminat Egger
661.00lei TVA inclus
COD SKU H2033-10-18
ID 3624
Achiziționarea produselor este condiționată de serviciile Johanes Qualitat.
✅ Proiectare 3D
✅ Debitare
✅ Aplicare Cant ABS (Căntuire)
✅ CNC
* Clienții care doresc să achiziționeze doar produse (fără servicii incluse) sunt rugați să se adreseze partenerului nostru Wooden Technic Prodimpex.
DESCRIERE PRODUS
Stejar Hunton inchis H2033ST10 are scânduri distincte, crăpături și noduri naturale care îi asigură un aspect foarte rustic, autentic. Acest aspect duce la accente captivante, atât în designul de mobilier, cât și în amenajările blaturilor de lucru. Nuanța închisă de culoare adaugă o anumită eleganță decorului rustic, cu aspect uzat. Structura ST10 Deepskin Rough îi conferă un o notă de autenticitate. În format XL, decorul pare și mai natural, datorită numărului mic de repetiții (crăpături și noduri) de-a lungul imaginii decorului. A se respecta direcția decorului.
INFORMAȚII PRODUS:
| LUNGIME | 2800 mm |
|---|---|
| LĂȚIME | 2070 mm |
| GROSIME | 18 mm |
INFORMAȚII PRODUS
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Producator | EGGER |
| Dimensiune | 2800×2070 mm |
| Grosime | 18 mm |
| Structură | ST10 |
















