Portocaliu Siena – U350 ST9 – 18 mm – Pal melaminat EGGER
661.00lei TVA inclus
COD SKU U350-9-18
ID 17528
Achiziționarea produselor este condiționată de serviciile Johanes Qualitat.
✅ Proiectare 3D
✅ Debitare
✅ Aplicare Cant ABS (Căntuire)
✅ CNC
* Clienții care doresc să achiziționeze doar produse (fără servicii incluse) sunt rugați să se adreseze partenerului nostru Wooden Technic Prodimpex.
DESCRIERE PRODUS
U350 Portocaliu Siena este o nuanță pământie de portocaliu, similară nuanței de culoare populare „Terracotta”. Oferă o atmosferă primitoare, mai ales în combinație cu imitațiile de lemn închis. Structura ST9 Smoothtouch Matt oferă întregii palete de uni-uri o senzație mată, modernă.
INFORMAȚII PRODUS:
| LUNGIME | 2800 mm |
|---|---|
| LĂȚIME | 2070 mm |
| GROSIME | 18 mm |
_
COD CULOARE
| NCS | S3060-Y40R *** |
|---|---|
| PANTONE | – |
| RAL | – |
INFORMAȚII PRODUS
| Culoare | Portocaliu |
|---|---|
| Producator | EGGER |
| Dimensiune | 2800×2070 mm |
| Grosime | 18 mm |
| Structură | ST9 |

















