Nuc Lincoln – H1714 ST19 – 18 mm – Pal melaminat Egger
697.00lei TVA inclus
COD SKU H1714-19-18
ID 3709
Achiziționarea produselor este condiționată de serviciile Johanes Qualitat.
✅ Proiectare 3D
✅ Debitare
✅ Aplicare Cant ABS (Căntuire)
✅ CNC
* Clienții care doresc să achiziționeze doar produse (fără servicii incluse) sunt rugați să se adreseze partenerului nostru Wooden Technic Prodimpex.
DESCRIERE PRODUS
Nuc Lincoln H1714 ST19 este o reproducerile de nuc care devin din ce în ce mai populare în ultima perioadă. Nucul Lincoln H1714ST19 prezintă o variantă vivace și elegantă totodată, datorită utilizării de pigmenți aurii. Structura ST19 Deepskin Excellent oferă acestui decor o suprafață foarte modernă
INFORMAȚII PRODUS:
| LUNGIME | 2800 mm |
|---|---|
| LĂȚIME | 2070 mm |
| GROSIME | 18 mm |
INFORMAȚII PRODUS
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Producator | EGGER |
| Dimensiune | 2800×2070 mm |
| Grosime | 18 mm |
| Structură | ST19 |
















