MDF – HG – 670 – Galaxy Alb – 2800x1220x18mm – AGT
560.52lei TVA inclus
COD SKU 670-HG-18
ID 12517
Achiziționarea produselor este condiționată de serviciile Johanes Qualitat.
✅ Proiectare 3D
✅ Debitare
✅ Aplicare Cant ABS (Căntuire)
✅ CNC
* Clienții care doresc să achiziționeze doar produse (fără servicii incluse) sunt rugați să se adreseze partenerului nostru Wooden Technic Prodimpex.
DESCRIERE PRODUS
MDF HG Galaxy Alb 670 de la AGT este un decor lucios care cu siguranță va îmbunătăți aspectul pentru orice design de mobilier. Culoarea albă a fost de mult timp o alegere clasică pentru mobilier datorită versatilității și atractivității atemporale, iar aceas decor nu face excepție. În compoziția acestui decor sunt adăugate particule metalice care adaugă un sclipici unic și captivant la finisaj. O alegere excelentă pentru oricine dorește să adauge o notă de glamour și sofisticare designului lor de mobilier.
PREȚUL ESTE VALABIL DIN 01.02.2025
INFORMAȚII PRODUS
| Producator | AGT |
|---|---|
| Culoare | Alb |
| Dimensiune | 2800×1220 mm |
| Grosime | 18 mm |
| Structură | HG (Lucios) |
INFORMAȚII PRODUS
| LUNGIME | 2800 mm |
|---|---|
| LĂȚIME | 1220 mm |
| GROSIME | 18 mm |















