Feelwood Stejar Sacramento maro – H1142 ST36 – 18.6 mm – Pal melaminat EGGER
843.00lei TVA inclus
COD SKU H1142-36-18.6
ID 17549
Achiziționarea produselor este condiționată de serviciile Johanes Qualitat.
✅ Proiectare 3D
✅ Debitare
✅ Aplicare Cant ABS (Căntuire)
✅ CNC
* Clienții care doresc să achiziționeze doar produse (fără servicii incluse) sunt rugați să se adreseze partenerului nostru Wooden Technic Prodimpex.
DESCRIERE PRODUS
Elegant și aspru, decorul H1142 Stejar Sacramento maro prezintă un efect general foarte uniform. Caracterul liniar delicat poate fi utilizat în numeroase moduri, datorită gradienților discreți de culoare, care au un efect neutru chiar și pe suprafețe mici. Sunt posibile combinații cu întreaga paletă de decoruri uni neutre. Structura profundă ST36 Feelwood Brushed creează o senzație periată care conferă decorului autenticitate și caracter.
INFORMAȚII PRODUS:
| LUNGIME | 2800 mm |
|---|---|
| LĂȚIME | 2070 mm |
| GROSIME | 18,6 mm |
INFORMAȚII PRODUS
| Culoare | Maro |
|---|---|
| Producator | EGGER |
| Dimensiune | 2800×2070 mm |
| Grosime | 18,6 mm |
| Structură | ST36 |
VIZUALIZARE 3D











