600 mm – Ardezie Scivaro – F235 ST76 – Blat de Bucatarie EGGER
690.00lei TVA inclus
COD SKU F235-76-600
ID 18336
Achiziționarea produselor este condiționată de serviciile Johanes Qualitat.
✅ Proiectare 3D
✅ Debitare
✅ Aplicare Cant ABS (Căntuire)
✅ CNC
* Clienții care doresc să achiziționeze doar produse (fără servicii incluse) sunt rugați să se adreseze partenerului nostru Wooden Technic Prodimpex.
DESCRIERE PRODUS
În rândul imitațiilor de piatră, ardezia combină eleganța și naturalețea brută și poate constitui o alternativă de înaltă calitate la reproducerile de beton. Decorul F235 Ardezie Scivaro prezintă un caracter negru uniform și profund al materialului, care oferă, de asemenea, o senzație autentică, de rugozitate la atingere, datorită suprafeței ST76 Mineral Rough Matt. Datorită formatului XL, decorul prezintă mai puține repetiții, ceea ce face ca imitația să pară și mai naturală, în special pe suprafețe mari.
_
INFORMAȚII PRODUS
| LUNGIME | 4100 mm |
|---|---|
| LĂȚIME | 600 mm |
| GROSIME | 38 mm |
INFORMAȚII PRODUS
| Culoare | Gri |
|---|---|
| Producator | EGGER |
| Dimensiune | 4100×600 mm |
| Grosime | 38 mm |
| Structură | ST76 |












