Albastru-gri – U502 ST9 – 18 mm – Pal melaminat EGGER
661.00lei TVA inclus
COD SKU U502-9-18
ID 17524
Achiziționarea produselor este condiționată de serviciile Johanes Qualitat.
✅ Proiectare 3D
✅ Debitare
✅ Aplicare Cant ABS (Căntuire)
✅ CNC
* Clienții care doresc să achiziționeze doar produse (fără servicii incluse) sunt rugați să se adreseze partenerului nostru Wooden Technic Prodimpex.
DESCRIERE PRODUS
Noile nuanțe de albastru discret reprezintă un amestec de sustenabilitate și tehnologie. Decorul U502 Albastru-gri este o nuanță intensă de albastru, nu foarte colorată, care creează un accent valoros pentru imitațiile de lemn cu nuanțe naturale de la deschis până la mediu. Gradațiile cu alte nuanțe de albastru discret sunt, de asemenea, posibile și pot înveseli o încăpere oferind prospețime și luminozitate. Structura ST9 Smoothtouch Matt oferă întregii palete de uni-uri o senzație mată, modernă.
INFORMAȚII PRODUS:
| LUNGIME | 2800 mm |
|---|---|
| LĂȚIME | 2070 mm |
| GROSIME | 18 mm |
_
COD CULOARE
| NCS | S5020-R90B ** |
|---|---|
| PANTONE | 2377U |
| RAL | 5014* |
INFORMAȚII PRODUS
| Culoare | Albastru |
|---|---|
| Producator | EGGER |
| Dimensiune | 2800×2070 mm |
| Grosime | 18 mm |
| Structură | ST9 |

















